Grafobal Skalica

Grafobal Skalica

GRAFOBAL, akciová spoločnosť so sídlom v Skalici patrí so svojou 115 ročnou tradíciou vo výrobe obalov a polygrafických produktov k lídrom na trhu strednej a východnej Európy. 

Špecializuje sa na výrobu ofsetom potlačených obalov z hladkej lepenky, vlnitej kašírovanej lepenky a ostatných polygrafických výrobkov.

Najsilnejšími expertnými oblasťami sú kvalitná tlač, široké spektrum zušľachťovacích technológií a inovačný potenciál špecialistov.

Ponúka komplexné riešenia v oblasti vývoja, výroby a logistiky nasledovných produktov:

  • Obaly z hladkej lepenky
  • Obaly z kašírovanej vlnitej lepenky
  • Kartonáž
  • Etikety a papierové vrecká
  • Kalendáre, katalógy, plagáty, pohľadnice, leporelá, puzzle

Päť výrobných závodov obsluhuje zákazníkov z takmer celej Európy: Grafobal Skalica (SK), Grafobal Bohemia (CZ), Grafobal Don (RU), Grafobal Bulgaria (BG), Grafobal Vilnius (LT)

Výrobky spoločnosti sú pravidelne oceňované na prestížnych medzinárodných fórach. Najvýznamnejšie z nich sú svetové ocenenia za najlepší obal na svete WorldStar Award for Packaging, ktorých Grafobal Skalica získal celkovo trinásť.

Spoločnosť garantuje zdravotnú neškodnosť vyrábanej produkcie a jej úplnú recyklovateľnosť. Dbá o maximálne uspokojenie potrieb zákazníkov, pri rešpektovaní platných právnych predpisov s dôrazom na ochranu životného prostredia.

 Packaging / Grafobal Skalica - foto
 Packaging / Grafobal Skalica - foto
 Packaging / Grafobal Skalica - foto
 Packaging / Grafobal Skalica - foto

Grafobal Group: