Jet Aviation

Jet Aviation

Grafobal Group, a.s. spolu s Jet Aviation založili úspešnú spoločnosť Jet Aviation Flight Services Malta Ltd., ktorá vlastní certifikát AOC – (osvedčenie leteckého prevádzkovateľa) a zabezpečuje služby v oblasti riadenia a prenájmu lietadiel.

Ako globálne uznávaný líder v oblasti leteckej dopravy na obchodné účely sa staráme o vašu bezpečnosť a zdravie už pol storočia. Či už máte záujem o údržbu, kompletizáciu a renováciu, FBO, prenájom lietadla, manažment lietadla alebo personál, zabezpečíme vám služby tak, aby vyhovovali vašim potrebám - nech ste kdekoľvek alebo kamkoľvek chcete ísť.

Náš tím, ktorý bol založený vo Švajčiarsku ako malá rodinná prevádzka údržby súkromných lietadiel v roku 1967, je nasadený v takmer 50 zariadeniach po celej Európe, na Strednom východe, v Ázii a Tichomorí, Severnej Amerike a Karibiku a je vyškolený na najvyššie štandardy služieb v odbore a snaží sa zabezpečiť, aby sa kvalita odrážala v každom detaile služby. Prostredníctvom nášho komplexného rozsahu služieb a skutočne globálnej siete poskytujeme ďalšiu výhodu splnenia alebo prekročenia vašich očakávaní pod jednou strechou spoločnosti. Vaša limuzína alebo auto bude vždy pripravené a čakáť na vás. Vaše lietadlo bude vždy čisté a natankované. Dostanete profesionálnu pomoc s letovými plánmi a stravovaním. Čokoľvek bude potrebné, sme tu, aby sme vám slúžili čo najlepšie.

Jet Aviation je 100% dcérska spoločnosť General Dynamics (NYSE: GD) - globálnej leteckej a obrannej spoločnosti, ktorá ponúka široké portfólio inovatívnych produktov a služieb v leteckej doprave na obchodné účely; bojové vozidlá, zbraňové systémy a strelivo; IT a C4ISR riešenia; stavbu a opravy lodí.


Grafobal Group: