Lucka

Lucka

Vodax a.s. je slovenský výrobca dojčenskej a pramenitej vody Lucka. Lucka ako jedna z kľúčových značiek na slovenskom trhu vôd zastáva prvú priečku v segmente dojčenských vôd od jej vzniku. Takmer 30 rokov prináša Lucka pre bábätká vodu najvyššej kvality, vďaka čomu sa stala synonymom pre dojčenskú vodu na Slovensku.

Prameň Lucka sa nachádza v blízkosti kúpeľného mesta Piešťany v čistom prostredí pohoria Považský Inovec. Vďaka svojim vlastnostiam je voda Lucka vhodná na každodennú konzumáciu pre všetky vekové skupiny. Jej správny pomer vápnika a horčíka ako aj obsah životodarných minerálov ju predurčuje na prípravu stravy pre dojčatá ako aj na úspech a popularitu medzi tehotnými a dojčiacimi matkami, ktoré zaujíma zdravie ich detí.

Najvyššie kvalitatívne štandardy a legislatívne kritéria sú dodržiavané pri plnení celého portfólia produktov značky Lucka. Na trhu nájdete päť rôznych typov vody: perlivá, jemne perlivá, neperlivá, dojčenská a dojčenská bez CO2 balených v PET fľašiach s objemom 1,5 l, 0,5 l a 0,75 l. Segment „near water drinks“ reprezentuje produktová línia Lucka Anjelské plody s použitím prírodných aróm ako Citrón s bazou, Malina so šípkou, Jablko s ríbezľou a Pomaranč s grepom.


Grafobal Group: