Televízia TA3

Televízia TA3

TA3 je jedinou spravodajskou televíziou na Slovensku, ktorú na mediálny trh uviedla spoločnosť C.E.N., s.r.o. v roku 2001. Oficiálne vysiela od 23. septembra 2001, prvé mimoriadne vysielanie sa však uskutočnilo už skôr, po šokujúcom útoku na Svetové obchodné centrum v New Yorku.

Počas svojho mnohoročného pôsobenia si získala a udržala kredit nezávislého spravodajstva, do povedomia sa zapísala ako televízia s aktuálnymi, pravdivými a overenými informáciami. Denne ponúka profesionálne spracované informácie z domova, zahraničia, z oblasti politiky, ekonomiky, financií, športu a ďalších sfér spoločenského diania.

Snahou TA3 je poskytnúť divákom okrem spravodajstva aj širší záber informácií z iných oblastí. Programovú štruktúru preto rozšírila o relácie, ktoré im prinášajú novinky z regiónov, informácie o umení, kultúre, financiách, cestovaní na Slovensku a v zahraničí či profily známych osobností. Množstvo osobností televízia privítala aj vo svojom štúdiu - išlo o popredných štátnikov, vedcov, top manažérov svetoznámych inštitúcií, herecké a športové hviezdy. Hosťom TA3 bola aj legenda televíznej žurnalistiky - Larry King.

Úspešnou kapitolou je aj vznik Nadácie TA3 v roku 2011, ktorá má za sebou už viacero vydarených ročníkov. Nadácia pod vedením nezlomného Petra Káčera, ktorý každé leto vysadá na bicykel pre dobrú vec, podporuje sociálne slabých a znevýhodnených občanov; podporuje organizácie, ktoré sa zaoberajú deťmi, dospelými, ako aj seniormi; poskytuje pomoc pri živelných katastrofách a hromadných nešťastiach; ochraňuje a podporuje zdravie a pomáha pri rozvoji vedy a umenia.

TA3 môžete sledovať na rôznych platformách. Okrem televízneho vysielania prináša aktuálne informácie na webe ta3.com, ktorý sa vďaka responzívnemu dizajnu prispôsobí akejkoľvek veľkosti obrazovky a možno si ho prezerať aj pomocou mobilnej aplikácie. TA3 nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, , Instagram či na stránke YouTube.


Kontakt pre inzerentov
Záujemcovia o reklamný priestor a sponzorstvo kontaktujte našich obchodných manažérov na adrese:
reklama@ta3.com

Kontakt na Nadáciu TA3:
kacer@ta3.com, nadacia@ta3.com

Kontakt pre novinárov:
sekretariat@ta3.com

Kontakt pre divácke námety Vaše tipy na reportáže uvítame na adrese:
tipy@ta3.com


Grafobal Group: