GGT

GGT, a.s.

Spoločnosť GGT, a.s. patrí medzi najvýznamnejšie obchodné spoločnosti na Slovensku a predstavuje najväčšieho distribútora cigariet, tabakových výrobkov a doplnkového sortimentu určených na predaj prostredníctvom trafík a novinových stánkov na Slovensku.

Už viac ako 20 rokov pre svojich zákazníkov ponúka tabakový, fajčiarsky a doplnkový sortiment a od roku 2011 svoj sortiment rozšírila o predaj kancelárskych potrieb.

Spoločnosť GGT je výhradným importérom a distribútorom mnohých svetových tabakových a cigaretových značiek a prostredníctvom 11 holdingových distribučných partnerov prevádzkuje maloobchodnú sieť predajní, trafík a novinových stánkov pod názvom TABAK PRESS. Maloobchodnú sieť spoločnosti tvorí 574 predajných bodov, z čoho 242 tvoria trafiky a 332 novinové stánky.

Veľkoobchodne spoločnosť GGT  zásobuje viac ako 1 000 odberateľov. Spolupracuje s najvýznamnejšími obchodnými sieťami ako napr. Slovnaft, CBA, Billa, Lidl, Metro Cash & Carry, OMV Slovensko a mnohými ďalšími.

Od roku 2009 je spoločnosť úspešne prítomná aj na Českom trhu, kde v spolupráci s českou spoločnosťou PressMedia prevádzkuje špecializované trafiky. Rok 2017 pre GGT znamenal zvýšenie podielu na Českom trhu vďaka fúzii s firmou Valmont, ktorá je so svojou sieťou trafík tretím najväčším maloobchodným predajcom tlače, tabakového sortimentu a alkoholu.

 Press distribution / GGT, a.s. - foto
 Press distribution / GGT, a.s. - foto

Grafobal Group: