Bezpečnosť pre našich zamestnacov aj klientov

Vďaka našej spoločnosti OMS lighting - európskeho lídra v oblasti vývoja a výroby svetelných technológií sme počas pandémie mohli zvýšiť bezpečnosť našich zamestnancov v kancelárskych priestoroch aj závodoch. Spoločnosť zároveň reagovala na zvýšený dopyt na trhu a navýšila výrobu vysokokvalitných germicídnych žiaričov.

Certifikovaná VIBA UV-C je ideálnym riešením dezinfekcie vzduchu v obchodných priestoroch, kanceláriách, bankách či reštauráciách, školách, zdravotníckych zariadeniach, hoteloch, kaderníctvach, ale aj domácnostiach. UV-C žiarenie deformuje štruktúru genetického materiálu mikroorganizmov ako sú vírusy, baktérie, plesne či kvasinky  a zabraňuje ich časticiam vytvárať ďalšie kópie. UV-C žiarenie prebieha v uzatvorenom priestore žiariča, ktorý bráni vyžarovaniu mimo zariadenia a vďaka tomu je ideálny pre použitie v priestoroch aj počas prítomnosti ľudí a iných živých organizmov. Zároveň neprodukuje škodlivé ozónové častice.

Skupina Grafobal Group umiestnila desiatky germicídnych žiaričov nielen do svojich kancelárskych priestorov, ale najmä zdravotníckych zariadení či najväčšieho vakcinačného centra na Národnom futbalovom štadióne ako poistku sterilizácie priestorov.

Viac info o našom výrobcovi nájdete na ww.omslighting.com


Grafobal Group: