TOWER 5 - najlepšie miesto pre biznis

Projekt Tower 5 prináša pre Váš biznis jedinečné miesto, ktoré dbá aj o Vašu bezpečnosť a zdravie.

Keďže vnútorné prostredie je už dlhší čas uznávané ako jeden z faktorov významne ovplyvňujúcich pracovný výkon a ľudské zdravie, v Tower 5 využívame patentovanú technológiu, ktorá vo vysokej miere chráni pred vírusmi a baktériami. Najmodernejší 4-rúrkový klimatizačný systém FanCoil spolu s prirodzeným vetraním vďaka výklopným okenným krídlam zabezpečujú vysokú kvalitu vzduchu počas celého dňa.

Nádherná presklená fasáda prináša do Vášho pracovného života dostatok prirodzeného svetla aj kontakt s vonkajším okolím. Pozitívnu atmosféru prostredia si môžete vychutnať napr. na obede v okolitých zelených oddychových zónach alebo si po práci zašportovať v modernom parku Jama. Na Vašich obchodných partnerov určite zapôsobí aj jedinečná architektúra veže Tower 5,  ktorá je vsadená do juhozápadného rohu Národného futbalového štadióna a je dominantným prvkom celej štvrte. Okrem toho ponúka nádherné výhľady na Bratislavu.

V neposlednom rade ušetríte na energiách a budete spolu s nami fér k prírode. Budova Tower 5 využíva na svoj chod vysoký podiel obnoviteľných zdrojov, vďaka čomu získala aj významnú ekologickú cenu EFEKTIA.

Viac informácií o prenájme kancelárií nájdete na www.tower5.sk


Grafobal Group: