ŠK Slovan

Kniha a filmový dokument 100 ROKOV KLUBU už v predaji.

Pri príležitosti stého výročia založenia belasého klubu sme sa rozhodli predostrieť celej športovej verejnosti nielen výsledky desaťročnej práce na poli ŠK Slovan Bratislava, ale najmä celkové dejiny slovenského i česko-slovenského futbalu, ktorých bol Slovan neodmysliteľnou súčasťou. Kniha 100 ROKOV KLUBU ponúka na 640 stranách kompletný pohľad na históriu klubu vrátane štatistík, datovaných od roku 1919 až do júla 2019. V knihe nájdete presne 578 fotografií, z toho niekoľko desiatok takých, ktoré neboli doteraz nikdy zverejnené. Dokumentárny film 100 ROKOV KLUBU v takmer hodinovej minutáži pútavou formou mapuje najvýznamnejšie okamihy storočnej histórie najúspešnejšieho slovenského klubu.

Kniha dostupná vo všetkých dobrých kníhkupectvách, ale môžete si ju objednať aj on-line na https://shop.skslovan.com/ za 69,90 €, pre permanentkára platí zľava 10 % tak ako na všetky ďalšie produkty vo fanshope (je potrebné sa preukázať platnou permanentnou vstupenkou). Dokument si môžete zakúpiť na DVD nosiči alebo na USB zariadení za 14,99 € s 10% zľavou pre pernamentkára v našom fanshope alebo aj on-line na https://shop.skslovan.com/

Dočasný fanshop na námestí štadióna je vždy 2 hodiny pred začiatkom domáceho zápasu Slovana a 1 hodinu po skončení zápasu.

 Aktuality / ŠK Slovan - foto

Grafobal Group: