Prvá svadba na Národnom futbalovom štadióne

Historicky prvá svadobná veselica na Národnom futbalovom štadióne bude už 8. augusta 2020. Nevestu Žanetu prehovorila do účasti na žrebovaní prenájmu VIP priestorov za 1 euro jej budúca švagriná. Súťaž vyhlásil prevádzkovateľ Národného futbalového štadióna a v tejto tradícii chce pokračovať každý rok. Žrebovania sa zúčastnilo takmer 30 budúcich manželských párov a šťastie sa usmialo práve na Žanetu. Nevesta aj ženích sú obaja verní futbaloví fanúšikovia. Žrebovalo sa priamo v priestoroch štadióna a na všetko dohliadal notár.

„Pôvodne sme plánovali po obrade iba večeru, ale toto je úplne iné. Z priestorov, kde bude veselica je nádherný výhľad na celú hraciu plochu a štadión – je to naozaj zaujímavé“, povedala nevesta Žaneta, ktorá si je istá, že ženích bude určite spokojný. Obaja na Národný futbalový štadión chodievajú na futbalové zápasy, ale pohľad na prázdnu a tichú arénu je vraj niečo úplne iné. „Je to zvláštny, ale veľmi príjemný pocit – je to obrovské, tiché a ide z toho taká tichá energia. Určite sa to hosťom bude páčiť, nie je to obyčajná vec“ dodala nevesta Žaneta.

„Pre Žanetu to bude výnimočný deň, ale výnimočné to bude aj pre nás. Bude to prvá svadba u nás na Národnom futbalovom štadióne a chceme, aby bolo všetko naozaj dokonalé. Máme pripravených niekoľko prekvapení, ktoré teraz neprezradím, ale technické možnosti, ktoré štadión ponúka dávajú naozaj veľký priestor. Myslím si, že svadobčania zažijú výnimočný večer“, povedala Aneta Dobrucká, ktorá zastupuje prevádzkovateľa štadióna.

Národný futbalový štadión chce prvou svadbou založiť tradíciu v ktorej bude pokračovať každý rok. Vo VIP priestoroch štadióna sa bežne konajú komerčné spoločenské podujatia, firemné akcie či konferencie a do budúcna sa tam určite budú konať aj svadby. Svadbu s prenájmom priestorov za 1 euro však štadión vyžrebuje a zorganizuje vždy iba raz za rok.

VIP priestory Národného futbalového štadióna majú kapacitu  až 1400 osôb a dajú sa rozdeliť na 5 menších funkčných celkov so samostatným vstupom a zázemím. Táto variabilita umožňuje zastrešiť event pre 12 hosti, ale aj pre 1400. Krásne multifunkčné priestory ponúkajú panoramatický výhľad na hraciu plochu štadióna, LED obrazovky ovládateľné z réžie, svetelné scény, klimatizácia, wifi, vlastné bary či priestory pre coffee break.


Grafobal Group: