Najlepšie miesto pre biznis

Projekt Tower 5 prináša pre Váš biznis jedinečné miesto, ktorý dbá o Vašu bezpečnosť aj zdravie.

Vnútorné prostredie je už dlhší čas uznávané ako jeden z faktorov významne ovplyvňujúcich ľudské zdravie. Preto v Tower 5 využívame aj patentovanú technológiu, ktorá vo vysokej miere chráni pred vírusmi a baktériami. Najmodernejší 4-rúrkový klimatizačný systém FanCoil spolu s prirodzeným  vetraním vďaka výklopným okenným krídlam zabezpečujú vysokú kvalitu vzduchu.

Nádherná presklená fasáda prináša do Vášho pracovného života dostatok prirodzeného svetla, ale aj kontakt s vonkajším okolím. Jeho pozitívnu atmosféru si môžete vychutnať napr. na obede v okolitých zelených a oddychových zónach alebo si po práci zašportovať v modernom parku Jama.

Jedinečná a štýlová: na Vašich obchodných partnerov určite zapôsobí aj jedinečná architektúra veže Tower 5,  ktorá je vsadená do juhozápadného rohu Národného futbalového štadióna a je dominantným prvkom celej štvrte. Okrem toho ponúka nádherné výhľady na Bratislavu.

V neposlednom rade ušetríte na energiách a budete spolu s nami fér k prírode. Budova Tower 5 využíva na svoj chod vysoký podiel obnoviteľných zdrojov, vďaka čomu získala aj významnú ekologickú cenu EFEKTIA.

Viac informácií o prenájme kancelárií nájdete na https://tower5.sk/


Grafobal Group: